https://cardioteam.pl/uploads/images/Jaxa2017b_wynik.jpg

Przyjmuje
wtorek 15.00-20.00
czwartek 15:00-18:00

Prof. CMKP Dr hab. med. Tomasz Jaxa-Chamiec

Wykształcenie/osiągniecia

Akademia Medyczna w Warszawie, dyplom 1980.

Od początku swojej drogi zawodowej związany z Kliniką Kardiologii CMKP w Warszawie. Klinicysta i nauczyciel akademicki. Obecnie na stanowisku adiunkta habilitowanego. Wieloletni wykładowca na kursach podyplomowych szkolących w zakresie kardiologii. Ordynator Pododdziału Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej i kierownik Pracowni Testów Wysiłkowych.

Opis Specjalizacji

choroby wewnętrzne I (1984), choroby wewnętrzne II (1988), wieloletni ordynator pododdziału Intensywnej Opieki kardiologicznej w Klinice Kardiologii CMKP.

Członkostwo

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Członek trzech sekcji PTK: Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku, Prewencji i Epidemiologii, Kardiologii Sportowej.

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się m.in. w profilaktyce i leczeniu choroby wieńcowej, opieką nad pacjentami po zawale serca, migotaniem przedsionków czy nadciśnieniem tętniczym.

Główne miejsce pracy

Ordynator Pododdziału Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej i kierownik Pracowni Testów Wysiłkowych Klinika Kardiologii CMKP ul. Grenadierów 51/59 Warszawa.

 

Rejestracja on-line