https://cardioteam.pl/uploads/images/Kobryn_Wynik.jpg

Przyjmuje
Piątek 8:00-15:00

Dr Krzysztof Kobryń

Diagnostyka USG

Wykształcenie/osiągniecia

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracy zawodowej związany z II Zakładem Radiologii Klinicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Banacha 1A. Uczestnik studiów doktoranckich przy Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby; tematem jego pracy doktorskiej jest ultrasonograficzna ocena przepływów naczyniowych w przeszczepionej wątrobie. Odbył staże zagraniczne, dwukrotnie w King’s College Hospital w Londynie oraz Hammamatsu University School of Medicine w Japonii, realizując swoje zainteresowania z dziedziny diagnostyki obrazowej w chorobach wątroby. Ukończył kursy z zakresu ultrasonografii jamy brzusznej w kontekście chorób nowotworowych oraz ultrasonografii tarczycy. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie ultrasonografii ogólnej wydany przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w czasopismach o zasięgu międzynarodowym. Charakteryzuje się szczególną starannością oraz dokładnością w wykonywaniu badań ultrasonograficznych. Nieustannie poszerza swoje umiejętności z zakresu diagnostyki obrazowej uczestnicząc w szkoleniach i kongresach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Opis Specjalizacji

radiologia

Członkostwo

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology

Zainteresowania zawodowe

Zainteresowania zawodowe obejmują diagnostykę obrazową wątroby i dróg żółciowych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób onkologicznych

Główne miejsce pracy

II Zakład Radiologii Klinicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Banacha 1A w Warszawie.

Lekarz udziela porad również w języku

angielskim

Zakres usług

Ocena ultrasonograficzna jamy brzusznej ze szczególnym uwzględnieniem wątroby i dróg żółciowych, układu moczowego, tkanek miękkich i węzłów chłonnych. Przyjmuje pacjentów od 18. roku życia.

 

Rejestracja on-line