https://cardioteam.pl/uploads/images/Janczyk_Wynik.jpg

Przyjmuje
piątek 8:00-11:00

Dr Aneta Jańczyk

Androlog

Wykształcenie/osiągniecia

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowisku starszego asystenta w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka szeregu publikacji z dziedziny endokrynologii. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń i konferencji z zakresu endokrynologii, andrologii oraz ultrasonografii.

Opis Specjalizacji

choroby wewnętrzne (2011), endokrynologia (2015), certyfikat PTU w zakresie ultrasonografii ogólnej (2015), certyfikat z andrologii klinicznej (2019)

Członkostwo

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (EFSUMB), Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego

Zainteresowania zawodowe

Od początku pracy zawodowej związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie uzyskała tytuł specjalisty endokrynologa. Poprzez wieloletni staż pracy posiada doświadczenie ambulatoryjne i szpitalne w zakresie diagnostyki i leczenia chorób endokrynologicznych.
Od wielu lat związana z firmą „USG TRENER” prowadzi szkolenia i wykłady dla lekarzy z zakresu ultrasonografii.
Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu chorób endokrynologicznych jako jedna z nielicznych endokrynologów samodzielnie wykonuje badania ultrasonograficzne tarczycy oraz posiada certyfikat z andrologii klinicznej. Szczególnym obszarem zainteresowań jest choroba Hashimoto, wole guzkowe, hipogonadyzm u
mężczyzn (niedobór testosteronu) oraz endokrynologiczne i środowiskowe podłoże przyczyn niepłodności u kobiet i mężczyzn. Prowadzi pacjentów ze schorzeniami tarczycy (choroba Hashimoto,choroba Gravesa i Basedowa,
wole guzkowe, zaburzenia funkcji tarczycy w ciąży), hiperprolaktynemią , hormonalnymi przyczynami zaburzeń miesiączkowania, PCO, hiperandrogenizmem u kobiet, otyłością, niedoborem witaminy D3, zaburzeniami funkcji przytarczyc, nadnerczy, przysadki, hormonalnymi problemami z zajściem w ciąże, hipogonadyzmem ( obniżonym poziomem testosteronu u mężczyzn), zajmuje się diagnostyką i leczeniem endokrynologicznych przyczyn niepłodności u kobiet i mężczyzn.

Lekarz udziela porad również w języku

angielskim

Zakres usług

konsultacje endokrynologiczne, andrologiczne, badanie ultrasonograficzne tarczycy, kwalifikacja do wykonania biopsji cienkoigłowej tarczycy (współpraca z patomorfologamii).

Aneta Katarzyna Jańczyk - ZnanyLekarz.pl